Wylicytuj maskę Fiata 126p z autografami

Autor: Aga Pająk, Opublikowano:
nie wypada

Michał Fielek w przeciągu miesiąca wykonał około 150 telefonów i pokonał ponad 3000 kilometrów, aby na lśniącej, białej masce od Fiata 126p znalazło się jak najwięcej autografów znanych postaci. Cel jest szczytny – zbiórka dla Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

4 kwietnia na licytację na stronie NIE Wypada NIE Pomagać trafiła maska Fiata 126p, podpisana m.in. przez Adama Małysza, Piotra Żyłę czy Macieja Kota. Inicjatorką tej akcji charytatywnej jest Monika Jaskólska. Aukcja zakończona zostanie na balu charytatywnym „Nie Wypada Nie Pomagać”. Wówczas ceną wywoławczą będzie kwota wylicytowana podczas trwającej do 20 kwietnia licytacji internetowej (TUTAJ).

Pełniący na codzień służbę w Państwowej Straży Pożarnej Michał Fielek nie bez powodu wybrał maskę Fiata 126p. Zainspirował się równoległą akcji Moniki Jaskólskiej – „Bielsko-Biała dla Toma Hanksa”.

– Super! Cieszę się podwójnie z jego sukcesu. To jest niesamowita sprawa. Dla mnie bardzo ważne jest to, że się drugiemu człowiekowi chce […]. Czuł taką potrzebę, akcja mu się spodobała i po prostu to robił. Tylko wtedy można osiągnąć sukces[…] . Udało się! Fantastyczna sprawa! Myślę, że ta maska nie powinna pójść za mniej niż 10000 zł, bo inaczej chyba się popłaczę. Mam zamiar powiedzieć na balu, że posiadanie takiej maski w biurze czy w warsztacie samochodowym na ścianie, z tyloma autografami sławnych osób! Pokazanie, że się wzięło udział w takiej akcji dla szpitala, jest czymś niesamowitym! Wartość tej maski według mnie jest ogromna. Nie chciałabym jej puścić za mniej niż 10000 zł. – mówi dla portalu ox.pl Michał Fielek.

źródło: ox.pl/informacja własna