LPK w Kranju: Kolejne zwycięstwo Peiera

Autor: Aga Pająk, Opublikowano:
Peier Killian 11

Drugie zawody z cyklu Letniego Pucharu Kontynentalnego także zostały rozegrane na normalnym obiekcie w Kranju. Kolejne 100 punktów do swojego konta dopisał Killian Peier.

Reprezentujący Szwajcarię Killian Peier wylądował na 109.5 i 109. metrze, dzięki czemu po raz drugi udało mu się pokonać Jewgienija Klimowa (109.5 & 107 m). Trzeci wynik należał do Stefana Hubera (109 & 101 m).

Yukiya Sato (104 & 102 m) był czwarty. Dwie kolejne pozycje zajęli reprezentanci gospodarzy – Tomaz Naglic (106.5 & 104 m) oraz Timi Zajc (102.5 & 105 m).

Dobrze zaprezentowali się Polacy – 8. Tomasz Pilch (106.5 & 103 m) i 9. Aleksander Zniszczoł (106.5 & 101.5 m). Punktował także 12. Przemysław Kantyka (106.5 & 99 m).

Lp. BIB Zawodnik Kraj Odl1 Pkt1 Odl2 Pkt
154PEIER KillianSUI109.5134.8109.0254.6
253KLIMOV EvgeniyRUS109.5132.2107.0245.7
351HUBER StefanAUT109.0130.3101.0235.5
449SATO YukiyaJPN104.0121.1102.0232.0
525NAGLIC TomazSLO106.5121.2104.0229.8
66ZAJC TimiSLO102.5117.9105.0228.9
745NAKAMURA NaokiJPN106.0121.1102.0228.7
839PILCH TomaszPOL106.5118.9103.0226.3
932ZNISZCZOL AleksanderPOL106.5117.1101.5223.8
1047SIEGEL DavidGER98.0113.0105.0221.3
1140SCHULER AndreasSUI108.5117.5102.5220.6
1229VASSILIEV DimitryRUS106.5117.2101.0220.5
1244KANTYKA PrzemyslawPOL106.5118.499.0220.5
1442ASCHENWALD PhilippAUT103.5118.2100.5218.3
1543LANISEK AnzeSLO101.0111.6101.0215.0
1648WANK AndreasGER102.5118.097.0214.9
1712BAER MoritzGER99.0111.7100.5214.8
1852HOFFMANN FelixGER106.0126.895.0214.7
1938HAMANN MartinGER104.0113.699.0213.0
2050SEMENIC AnzeSLO100.5111.597.5211.4
2130PREVC DomenSLO104.0114.598.0207.8
2228NAZAROV MikhailRUS103.5109.196.5206.6
2337BJOERENG Joacim OedegaardNOR103.5113.395.5205.3
2446MAATTA JarkkoFIN98.5108.297.5204.5
2533BARTOL TilenSLO102.5110.293.5202.9
2631WIENERROITHER JulianAUT102.0108.593.5199.6
2718LEAROYD JonathanFRA100.0108.594.0199.1
288TKACHENKO SergeyKAZ97.0107.595.5198.7
2935LISSO JustinGER101.0107.495.0194.7
3041PAVLOVCIC BorSLO99.5110.385.5182.3