Haralambie, Militaru i Cacina mistrzami Rumunii

Autor: Katarzyna Służewska, Opublikowano:
Rumunia

W dniach 26-28 październiki, na kompleksie skoczni w Rasnovie, odbyły się Mistrzostwa Rumunii. Rywalizacja toczyła się w 11 kategoriach, a złote krążki krajowego championatu trafiły do rąk. Danieli Haralambie, Daniela Caciny i Karilny Militaru.

Piątek, 26 października – skocznia HS71

OPEN kobiet

  1. Daniela Haralambie (61,5m/61,5m; 207,5 pkt.)
  2. Diana Trambitas (55,5m/59m; 180,6 pkt.)
  3. Carina Militaru (56,5m/57,5m; 177,4 pkt.)

OPEN mężczyzn

  1. Hunor Farkas (63m/65,5m; 220,7 pkt.)
  2. Mihnea Spulber (60,5m/63,5m; 209,4 pkt.)
  3. Radu Pacurar (58,5m/63,5m; 205,6 pkt.)

Otwarty konkurs chłopców

  1. Alexandru Runceanu (63m/62,5m; 210 pkt.)
  2. Florin Ferolu (60m/60m; 192,8 pkt.)
  3. Robert Saldulescu (59,5m/57,5m; 185,6 pkt.)

Sobota, 27 października

Kategoria chłopcy 2008-2009 – HS17

  1. Alexandru Selaru (15,5m/14,5m; 214,5 pkt.)
  2. Stefan Strambeanu (12m/15,5m; 197,5 pkt.)
  3. Gabriel Radulescu (13m/13m; 190,7 pkt.)

Kategoria chłopcy 2010-2011 – HS17

  1. Maximilian Dolbritolu (15m/14,5m; 152,6 pkt.)
  2. Iosif Berdel (7m/9m; 133,3 pkt.)
  3. Victor Mocanu (8m/8m; 131,8 pkt.)

Kategoria dziewczyny 2007-2010 – HS17

  1. Maria Avram (15,5m/15,5m; 215,8 pkt.)
  2. Ariana Paunas (14m/14m; 201,4 pkt.)
  3. Caterina Mitu (13m/12,5m; 184,5 pkt.)

Kategoria dziewczyny 2006 – HS40

  1. Andrea Gheorghe (25m/25,5m; 110,3 pkt.)
  2. Stefania Sandulescu (21m/22,5m; 105,1 pkt.)
  3. Szerena Stanclu (19m/19m; 62,3 pkt.)

Kategoria chłopcy 2006-2007 – HS40

  1. Radu Borca (35,5m/33m; 215,6 pkt.)
  2. Cosmin Donclu (35m/34,5m; 212,7 pkt.)
  3. Iustin Comescu (31m/30m; 180,1 pkt.)

Drużynówka – HS71

  1. CS Dinamo (Feldorean, Spulber, Farkas) 688,1 pkt.
  2. CSS Din-Rasnov I (Runceanu, Pacurar, Cacina) 611,4 pkt.
  3. CSS Din-Rasnov II (Ardelean, Jipescu, Ferolu) 497 pkt.

Niedziela, 28 października – skocznia HS97

OPEN kobiet

  1. Carina Militaru (78,5m/76,5m; 164,5 pkt.)
  2. Daniela Haralambie (75m/79,5m; 160,5 pkt.)
  3. Diana Trambitas (72m/72,5m; 138 pkt.)

Mężczyźni

  1. Daniel Cacina (93m/89m; 218,5 pkt.)
  2. Andrei Feldorean (91m/80,5m; 202,5 pkt.)
  3. Mihnea Spulber (73m/85,5m; 173 pkt.)

Pełne wyniki Mistrzostw Rumunii>>

Źródło: frschibiatlon.ro