FIS Grand Prix: dodatkowa komunikacja dla kibiców

Autor: Katarzyna Służewska, Opublikowano:

Na dwa dni przed inauguracją sezonu letniego w Wiśle mamy bardzo dobrą informację dla fanów skoków narciarskich, którzy w najbliższy weekend wybierają się na zawody FIS Grand Prix. W sobotę i w niedzielę (20 i 21 lipca 2019 roku) kibice mogą liczyć na ułatwienia w dotarciu na Skocznię im. Adama Małysza w Wiśle-Malince oraz w powrocie do centrum tuż po zakończeniu zawodów.

W tych dniach uruchomiona zostanie przez firmę Wispol dodatkowa komunikacja autobusowa, która ułatwi kibicom dotarcie na konkursy FIS Grand Prix. Zwiększona zostanie intensywność kursowania autobusów z centrum Wisły tuż przed zawodami oraz z okolic skoczni po zakończeniu konkursów.

Ważne informacje:
– dojazd na zawody z Centrum Wisły do skrzyżowania Nowa Osada: przystanek przy cukierni i aptece koło Placu Hoffa oraz przystanek ul. Olimpijska,
– powrót po zawodach do Centrum Wisły, ul. Kolejowa: skrzyżowanie Nowa Osada, przystanek na drodze z Czarnego,
– przewóz kibiców w ramach dodatkowej komunikacji odbywać się będzie na podstawie wykupionego w autobusie biletu „tam + powrót”,
– odjazdy dodatkowych autobusów w okolice Skoczni im. Adama Małysza odbywać się będą średnio co 15 minut:

  • sobota, 20.07.2019 – od godz. 18.00 do godz. 20.1
  • niedziela, 21.07.2019 – od godz. 15.15 do godz. 17.30

– transport kibiców po zawodach nastąpi do 50 minut od ich zakończenia – na podstawie wykupionego w autobusie biletu oraz w miarę zapełniania autobusów i przejezdności drogi.

W dniach 19-21 lipca 2019 roku komunikacja regularna na liniach do Wisły Malinki prowadzona będzie zgodnie z rozkładem jazdy podanym na tablicach przystankowych.

Źródło: komunikat prasowy PZN