Wnuczka Mirosława Grafa potrzebuje pomocy

Autor: Aga Pająk, Opublikowano:
blanka graf

Blanka Graf – córka jednego z ostatnich skoczków narciarskich na Dolnym Śląsku, Adriana Grafa i jednocześnie wnuczka prekursora stylu V, Mirosława – potrzebuje pomocy. Potrzeba 55 tysięcy złotych.

Niepełnosprawna od urodzenia dziewczynka w najbliższym czasie przejdzie bardzo złożoną i skomplikowaną operację rekonstrukcji kości udowej, głowy kości udowej oraz panewki. W związku z tym rodzice po raz kolejny muszą zaopatrzyć dziecko w niezbędny sprzęt i zaopatrzenie ortopedyczne, a to jest kosztowne.

Specjalne kształtki, nowy wózek z systemem SPEX, orteza, theratogs, a także turnusy rehabilitacyjne. Wszystko to jest potrzebne, aby stan zdrowia Blanki uległ poprawie.

„Kto, chodząc do pracy, mając nawet wysokie zarobki, jest w stanie w krótkim czasie uzbierać takie pieniądze? Bardzo ciężko i przykro jest nam, że musimy prosić naszych znajomych, bliskich i rodzinę o wsparcie. Niestety odpowiedzialne za to służby nie pomagają dzieciom. Dlatego musimy prosić Was o wsparcie. Koszt całkowity 60 000 zł. Powiedzcie o nas swoim znajomym, rodzinie, bliskim. Jeżeli dowie się o naszej zbiórce dużo ludzi, każdy wpłaci choć symboliczną kwotę, uda się nam uchronić zdrowie Blanki. Już teraz jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni za wsparcie oraz ciepłe słowa. ” – czytamy w apelu rodziców Blanki Graf na stronie zrzutka.pl.

Kibice skoków narciarskich nie raz pokazywali, że potrafią się jednoczyć. Każdy, kto chciałby pomóc Blance może wpłacić pieniądze TUTAJ. Pamiętajmy, że dobro wraca.