Kamil Stoch ambasadorem firmy Blachotrapez

Autor: Julia Borowczyk, Opublikowano:

Kamil Stoch w ostatnich dniach rozpoczął współpracę z firmą Blachotrapez. Jest to kolejna instytucja, która dołączyła do grona sponsorów polskiego mistrza.

Wieść o zawarciu tego porozumienia pojawiła się na profilu firmy Blachotrapez w ich mediach społecznościowych. Przedstawiciele tego biznesu o tym współdziałaniu piszą następująco: ,,Jest to kolejna nasza inwestycja w polski sport. Kamil Stoch jest jednym z najbardziej znanych skoczków, który swoim poczuciem humoru, niezwykłym profesjonalizmem i zapałem dążenia do doskonałości inspiruje miliony kibiców.”

Zaznaczają również, iż wspieranie polskiego sportu jest dla nich czymś znaczącym i ważnym elementem. W ich działalności są pełni podziwu i poświęcenia dla ich nowego ambasadora.

Kamil Stoch poinformował swoich fanów o powiązaniu z tą firmą budowlaną również za pomocą mediów. Na swoim profilu pisze o dobrych wieściach dotyczących nowego sponsora.

,,Mam bardzo dobre doświadczenia we współpracy z liderami w swoich dziedzinach, w szeroko rozumianej branży budowlanej. Cieszę się tym bardziej, że to kolejna, polska firma w mojej drużynie” – podsumowuje Polak.

Warto zaznaczyć, że Blachotrapez jest też sponsorem polskiej reprezentacji w skokach narciarskich.

Źródło: instagram Blachotrapez oraz instagram Kamila Stocha

Zdjęcie: instagram Kamila Stocha