Weź udział w FlyHigh H2H Cup i wygraj lot samolotem! [AKTUALIZACJA: Runda 2]

Autor: FlyHigh H2H Cup, Opublikowano:
FlyHigh H2H Cup

Śledź konkursy Pucharu Świata, typuj zwycięzców i bądź lepszy od innych! Typer FlyHigh H2H Cup pozwoli Wam zmierzyć się z innymi uczestnikami, a także wygrać lot samolotem i inne cenne nagrody!

FlyHigh H2H Cup to typer, w którym uczestnicy wybierają, który zawodnik (lub drużyna) z danej pary będzie wyżej sklasyfikowany w konkursie. Jesteś gotowy podjąć wyzwanie i zgarnąć nagrody? Zapraszamy do udziału!

Zasady są banalnie proste! Za każdego poprawnie wytypowanego zwycięzcę pary dostaje się jeden punkt. Punkty zliczane są do klasyfikacji generalnej. Zwycięzca będzie mógł poczuć się jak skoczek… blisko chmur.

Sponsorami nagród w konkursie są:

  • WinterSzus.pl
  • Piotr Żyła Oficjalny Fanklub
  • Oficjalny Fanklub Dawida Kubackiego
  • Stowarzyszenie Skokawka
  • twitter.pl/localSJresults
  • Wiktor Pękala

REGULAMIN KONKURSU

Sezon zimowy tuż tuż. Inauguracyjne konkursy odbędą się w przyszły weekend w Wiśle. W pierwszej rundzie typera FlyHigh H2H Cup czeka na Was obstawianie wyników rywalizacji drużynowej. Wystarczy, że wypełnicie formularz dostępny poniżej, a następnie będziecie dmuchać pod narty Waszym faworytom.

Uwaga dotycząca identyfikatora:
Jest to rodzaj zabezpieczenia – potwierdzenia tożsamości i zapobiegnięcia próbom podszywania się. Nie będzie on publikowany na listach z wynikami. Lista z wynikami będzie zawierała tylko nazwę uczestnika.

Uwaga:
Zgodnie z Regulaminem nie ma możliwości zmiany przesłanych typów. Prosimy pamiętać o tym zapisie przed oddaniem typów.

RUNDA 1: Wisła (POL) 21.11.2020 LH Team

AKTUALIZACJA – FORMULARZ NA KONKURS INDYWIDUALNY:

RUNDA 2: Wisła (POL) 22.11.2020 LH Individual