PK Eisenerz: Zwycięstwo Maximiliana Steinera

Autor: Aga Pająk, Opublikowano:
Maximilian Steiner

Maximilian Steiner okazał się być najlepszy w zawodach Pucharu Kontynentalnego w Eisenerz. Najlepiej z Polaków zaprezentował się Jan Habdas.

Austriak Maximilian Steiner (104 / 100.5 m) odniósł pewne zwycięstwo w Eisenerz. Drugie miejsce, ze stratą 17 punktów, zajął Matija Vidic (103 / 99 m) ze Słowenii. Skład podium uzupełnił kolejny reprezentant gospodarzy, Ulrich Wohlgenannt (105.5 / 96.5 m).

Czwarty wynik należał do Stefana Rainera (99 / 101 m). Dalej sklasyfikowani zostali kolejno Markus Rupirsch (104.5 / 97 m), Marco Woergoetter (99 / 98 m) oraz Luca Roth (97 / 97 m).

Najwyżej z reprezentantów Polski uplasował się 11. Jan Habdas (100.5 / 94 m). Punktowali także 17. Tomasz Pilch (94 / 100.5 m), 18. Stefan Hula (97 / 94 m) i 27. Kacper Juroszek (92.5 / 96.5 m). Bez awansu do serii finałowej 33. Jakub Wolny (89 m) i 41. Andrzej Stękała (84.5 m).

Lp. BIB Zawodnik Kraj Odl1 Pkt1 Odl2 Pkt
136STEINER MaximilianAUT104.0136.0100.5261.4
246VIDIC MatijaSLO103.0126.099.0244.4
31WOHLGENANNT UlrichAUT105.5126.596.5240.5
423RAINER StefanAUT99.0118.8101.0239.1
52RUPITSCH MarkusAUT104.5124.097.0237.0
624WOERGOETTER MarcoAUT99.0120.398.0235.5
737ROTH LucaGER97.0121.097.0233.7
849ASCHENWALD PhilippAUT98.5120.297.0232.7
931MOERTH FranciscoAUT95.5114.497.5232.2
105JOERGENSEN Sindre UlvenNOR101.0119.496.5231.6
1142HABDAS JanPOL100.5124.394.0230.3
1248SIEGEL DavidGER97.5114.698.0227.9
1333LANDERER HannesAUT94.0112.998.0227.7
1450LISSO JustinGER97.0118.698.0226.3
1530PASCHKE PiusGER95.5111.597.5223.1
1653RINGEN SondreNOR93.5113.195.0222.3
1740PILCH TomaszPOL94.0108.2100.5221.9
1828HULA StefanPOL97.0113.694.0221.8
1947BARTOL TilenSLO95.5110.897.0220.8
2054BJOERENG Joacim OedegaardNOR94.0114.492.0217.6
2145ORTNER MaximilianAUT95.0108.897.0217.5
2211MILESI EnzoFRA93.0106.699.0216.6
2339OBLAK RokSLO90.0104.698.5215.0
247URLAUB AndrewUSA94.0105.998.5214.7
2525MEDWED EliasAUT93.5106.496.5212.4
2629BACHLINGER NiklasAUT98.0115.990.5211.5
2727JUROSZEK KacperPOL92.5104.496.5209.3
2832HOFFMANN FelixGER91.0104.394.0206.7
2926BARTOLJ MaksimSLO93.0104.391.5202.2
306HOLUB BenediktCZE94.0104.492.0201.9
314CONTAMINE MathisFRA94.5103.7103.7
3222AMMANN SimonSUI92.5102.6102.6
3334WOLNY JakubPOL89.0102.1102.1
3419SAKALA FilipCZE91.097.997.9
3544HAMANN MartinGER90.597.697.6
3638HEGGLI Bendik JakobsenNOR87.095.495.4
3751FANNEMEL AndersNOR87.094.794.7
3813MARUSIAK YevhenUKR87.593.593.5
3935HAFNAR MarkSLO85.092.592.5
4016FOUBERT ValentinFRA85.089.889.8
4141STEKALA AndrzejPOL84.585.985.9
4218HAUSWIRTH SandroSUI85.585.585.5
4320BATBY AlessandroFRA85.582.882.8
448ZHOU XiaoyangCHN83.079.879.8
459LEJSEK FrantisekCZE83.579.779.7
4612VAGUL KaimarEST79.076.776.7
4721SONG QiwuCHN80.573.773.7
4815KALINICHENKO VitaliyUKR79.573.473.4
4910ZHU HonglinCHN74.057.857.8
5017LYU YixinCHN64.038.538.5
DSQ43MASLE RokSLO
DSQ3REISENAUER JanniAUT
DSQ52VILLUMSTAD FredrikNOR
DNS14CAMPREGHER AndreaITA