PK kobiet Eisenerz: Wygrana Juliane Seyfarth

Autor: Aga Pająk, Opublikowano:
juliane seyfarth

Za nami zawody Pucharu Kontynentalnego kobiet w Eisenerz. Triumfowała Juliane Seyfarth, przed Michelle Goebel i Karoliną Indrackovą.

Juliane Seyfarth odniosła zwycięstwo w Eisenerz dzięki skokom na 96.5 i 90 m. Drugie miejsce zajęła jej rodaczka Michelle Goebel (92 / 91 m). Skład podium uzupełniła Czeszka, Karolina Indrackova (92 / 86.5 m).
Dalsze miejsca kolejno zajęły Josephin Laue (90.5 / 88 m), Nejka Repinc Zupancic (89.5 / 86.5 m) oraz Ajda Kosnjek (90.5 / 83.5 m).

Na liście startowej zawodów znajdowało się tylko 18 nazwisk. Nie wystartowały reprezentantki Polski.

Lp. BIB Zawodnik Kraj Odl1 Pkt1 Odl2 Pkt
117SEYFARTH JulianeGER96.5104.490.0200.3
218GOEBEL MichelleGER92.098.091.0197.5
32INDRACKOVA KarolinaCZE92.095.686.5185.6
47LAUE JosephinGER90.591.088.0185.4
513REPINC ZUPANCIC NejkaSLO89.589.586.5178.9
68KOSNJEK AjdaSLO90.592.183.5175.1
716ELLMAUER KatharinaAUT86.588.982.0170.5
812TORAZZA EmelySUI87.586.782.0164.0
914KUEBLER Pia LilianGER88.084.182.0161.4
101LOGAR LaraSLO87.081.280.0152.4
1115VETRIH NikaSLO77.073.982.5152.2
126JESENKO JericaSLO79.568.880.5141.8
135LEBELT KlaraGER78.065.479.5139.0
144KRASOVIC NikaSLO79.066.779.0134.6
159CHERVET EmmaFRA76.064.074.5126.7
1611KINDLIMANN ReaSUI78.065.972.0122.1
173WADSAK MeghannAUT77.062.569.5113.2
DNS10AMBROSI MartinaITA